Roolling Roof

* Her mekanda uygulanabilecek, patentli ürünümüz; Rolling Roof Plus, katlanma ve toplanma hareketini, bir arada sunmaktadır. 110 dereceye kadar, her açıda konumlandırılabilen, panellerimiz sayesinde, gün ışığından istenilen oranda, faydalanmayı sağlar, günün her saatinde, gölgelendirme imkanı sunar. Bioklimatik sistem sağlar.

* Özel tasarım panellerimizin sağladığı, katlanma hareketi sayesinde, havalandırma ve gölgelendirmeyi aynı anda yapar. Sistem açıkken bile, panellerimiz sayesinde, yağmur ve kardan etkilenmeden, havalandırma imkanı sunar . Özel tasarım panellerimizin yaptığı, katlama hareketi sayesinde, panellerin dış yüzeyi, çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden temizlenebilir.

* Rolling Roof Plus, sigara içme yasağının uygulandığı, tüm mekanlar için, en iyi mimari çözümdür.

* KCSGRUP. sistemleri sayesinde, göz alıcı yapılar inşa ediyor ve sizleri "Gökyüzüne bir de bu açıdan bakmaya '' davet ediyoruz.

* Rolling Roof Plus, sisteminde kullanılan, bütün aksesuarlar "304 kalite paslanmaz ", olduğundan, dış mekan için, gönül rahatlığı ile kullanım sağlamaktadır. Ayrıca sistemde, bütün bağlantı elemanları gizli olarak dizayn edildiğinden, görsel açıdan kusursuz hale gelmiştir.

* Örnekler için mağazamızı ziyaret edebilir veya VİDEO 360 dan izleyebilirsiniz.

   ÜÇRETSİZ KEŞİF VE PROJELENDİRME İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.